Středa 3. února

3. února 2010 v 9:13 | Eva |  Poselství dne...

Dvanáct lidských cest

Každý z nás ve své jedinečnosti má svou vlastní cestu. Rozdělení na dvanáct cest existuje v různých podobách již dlouho - vžila se pro ně nejrůznější jména, podle toho, zda se zabýváme psychologií, astrologií či teologií. Popis těchto cest je ovlivněn též kulturou a dobou. Naši cestu nám mohou ukázat Starý zákon, spisy čínského mudrce Lao-c´, moderní analytická pschologie C.G. Junga či tisíc let starý enneagram, stejně jako znamení zvěrokruhu. Vždy se jedná o nás a náš specifický přístup k životu. Starobylá moudrost astrologie popisuje energie působící v našem životě. Celý náš život se učíme tyto energie odhalovat, zacházet s nimi a dávat jim za pravdu.

Každý člověk se pokouší porozumět sobě samému, svým cílům, zdroji svých vnitřních sil, svým silným i slabým stránkám. Rádi bychom je přijali nebo na cestě ke zralosti překonali tím, že si je uvědomíme.

Nikdo nežije jen jednu cestu. Každý z nás v sobě nese prvky všech a určitě stojí za to porozumět též cestám ostatním a tak zakusit i cestu svého partnera, přátel, členů rodiny. Čím více těmto cestám porozumíme, tím lépe spolu dokážeme vycházet.


Ve znamení Berana - Cesta rozhodnutí
Ve znamení Býka - Cesta radosti
Ve znamení Blíženců - Cesta lehkosti
Ve znamení Raka - Cesta věrnosti
Ve znamení Lva - Cesta síly
Ve znamení Panny - Cesta čistoty
Ve znamení Vah - Cesta rovnováhy
Ve znamení Štíra - Cesta hloubky
Ve znamení Střelce - Cesta nadšení
Ve zanmení Kozoroha - Cesta úspěchu
Ve znamení Vodnáře - Cesta svobody
Ve znamení Ryb - Cesta porozumění


zdroj: U. Schaffer


Aura-soma také pracuje s astrologickými znameními, každé znamení má "svou" konkrétní lahvičku, jejíž energie charakterizuje energii jednotlivých hráčů Zvěrokruhu. Cítím zde spojitost s nádhernými popisy U. Schaffera a barevnými flakony. Pokusím se vám během roku představit jednotlivě tyto barevné cesty :-)

S láskou a úsměvem Eva


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama