Stěhování...

16. února 2010 v 19:29 | Eva |  Poselství dne...
Vážení a milí přátelé a příznivci barevné terapie Aura - soma. S radostí vám oznamuji, že má stránka Duhové mosty, která se na určitý čas odmlčela, je opět v provozu. Nějakou dobu jsme se mohli setkávat zde, kde jsem se s vámi dělila o své úvahy o barvách a nejen o nich.

Od dnešního dne se můžeme a doufám, že budeme setkávat mých Duhových mostech, stránkách o barvách a dalších věcech mezi nebem a zemí. Je tam přemístěn i celý tento blog se všemi příspěvky, proto v něm i tam mohu pokračovat a dělit se s vámi o svou velkou lásku, lásku k barvám.

Za ten nádherný prostor, který s vámi chci sdílet chci velmi poděkovat svému synovi Janovi, který ho pro mě vytvořil. Aniž bych mu o svých představách o designu a úpravách hovořila, dokázal s velkým citem zrealizovat mou vizi...jako už vícekrát. Velmi si toho vážím a jsem mu velmi vděčná za čas, který mně a mé práci věnoval.

Věřím, že vám všem se budou nové stránky líbit, že oceníte jednoduchost a přehlednost užívání a že se zapojíte do diskusí a možná i svými postřehy a nápady přispějete k tomu, aby tyto stránky žily a sloužily jako krásný barevný most mezi námi.

...tak tedy zde sbohem a naviděnou na www.duhove-mosty.cz


s láskou a úsměvem Eva
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 guiltless guiltless | Web | 7. září 2016 v 10:32 | Reagovat

nebankovní půjčka online spálené poříčí :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama