Aura - soma a Atlantida

27. listopadu 2009 v 18:19 | Eva |  Co je aura-soma
Psal se rok 1983, když slýchala slepá Angličanka jménem Vicky Wall dvě noci po sobě hlas, který jí vyzýval "Rozděl vodu!" Druhé noci uposlechla tuto výzvu, šla do své malé pracovny a vytvořila první lahvičku Aura-somy, tehdy nazývanou Balance /dnes Equilibrium/. Později vzpomínala: "Musela jsem uposlechnout a vstala jsem z postele. Nevzpomínám si na následující hodiny ani na to, jak se vlastně Balance zrodila. Vím jen, že mé ruce byly vedeny někým jiným." Aura-soma se v následujících letech velmi rychle rozvíjela a stala se jednou z nejvíce fascinujících a nejefektnějších léčebných metod vůbec.
Mike Booth, následovník Vicky Wall, napsal o mnoho let později o spojení Aura-somy a Atlantidy: "Pohledem zpět do dějin zjistíme, že již lidé v Egyptě, Řecku a Palestině pracovali se světlem a barvou. Předpokládá se, že na Atlantidě se barva neužívala jen k léčení, nýbrž i k rozvoji smyslů. Mnoho z těch, kteří se v minulosti zabývali metodou Aura-soma, mluví o spojení mezi Atlantidou a Aura-somou."
V prvních dnech a týdnech po zrodu systému Aura-soma se toto propojení ještě nedalo tak jasně vytušit, třebaže měla Vicky Wall při příležitosti své první prezentace jasnozřivé vize. Své léčivé lahvičky tenkrát vystavovala v hlavním městě Dánska Kodani. V mnohých, kteří byli jejímu postoji pozitivně nakloněni, rozeznala reinkarnované Atlanťany. Také oni odhalili v lahvičkách cosi příbuzného. Především pak v lahvičce B 3 /modrá a zelená/, která později dostala název Atlantská lahvička. Po užití obsahu, který se nanášel především do oblasti srdeční čakry a do okolí hrudního koše, se cítili oni "návštěvníci z Atlantidy" podivuhodně osvěženi a nabiti novou energií. Vicky Wall byla sama hluboce dojata zjevením tolika atlantských duší.
"Myslím, že je zajímavé, že nejčastěji vyskytující se aura-barvou mezi Atlanťany byla tyrkysová, tedy kombinace modré a zelené. Po skončení výstavy mi bylo jasné, že jsem se zde setkala s největším nahromaděním Atlanťanů, jakému jsem kdy mohla být svědkem. Navrátili se plni sil a ihned si vytvořili k této lahvičce blízký vztah. Tato lahvička si později nalezla oblibu a užití u léčitelů po celém světě.
Angličanka byla příliš skromná, než aby se zmínila o tom, že člověk by stěží mohl vytvořit systém léčby barvou, pokud by sám nebyl starou atlantskou duší. Vicky Wall spojila energii srdce s Atlantidou, a tak vznikly v systému léčení barvami Aura-soma především lahvička srdce B 3 a B 83 a B 88. Všem třem lahvičkám bývá připisována schopnost navázat kontakt s prastarými atlantskými vzpomínkami. Zajímavé je, že lahvička B 83 bývá spojována s krystaly, které v Atlantidě patrně hrály důležitou roli. "B 83 umí napomáhat spojení s krystaly, stejně jako podporovat schopnost otevřít se jejich síle."
Protože Aura-soma je dynamický a stále se rozvíjející systém, není lehké předvídat, jaké spojení mezi tímto fasicnujícím vesmírem barev a esencí a dávnou Atlantidou ještě vyjde najevo. Již sama skutečnost, že se "staré atlantské duše" po tisíciletích znovu inkarnují, aby vzkřísily skryté poznatky učení o barvách a jejich moci, je samo o sobě velmi uchvacující.

z knihy Atlantida - hledání potopeného světa


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama