Kuan Jin a aura-soma

4. června 2009 v 19:27 | Eva |  Bohyně a já - cesta v kruhu
Kuan Jin a aura-soma

Když vznikla lahvička č. 60, modrá nad bílou, cítila zakladatelka aura-somy, Vicky Wall,
silnou mužskou energii, která z flakonku vyzařuje a navazuje spojení s velkým čínským mudrcem Lao-c´. Dodatečně se dostavila asociace s Kuan Jin, jež ztělesňovala kvalitu soucitu. Modrá barva podle teosofické nauky odpovídá druhému paprsku lásky a moudrosti, což jsou kvality, které Kuan Jin dokonale naplňuje.

Když se modrá barva ještě více prosvětlí a stane se pastelovou, vznikne spojení s mistrem
El-Moryou, který je v duchovní hierarchii jediným vládcem světa vody. Z legend a zobrazení můžeme vidět, že Kuan Jin má právě tak silnou vazbu na tento živel.

Srovnáme-li mistrovskou sadu lahviček aura-soma Equlibrium se stejnojmennými esencemi, zjistíme, že jejich barvy spolu korespondují.

Jedinou výjimkou je kvintesence " Kuan Jin a Lao-c´", která má doplňkovou barvu korálově červenou a ta zesiluje aspekt modrého paprsku a odpovídá přítomnosti Kuan-Jin

Lahvička Equlibrium č. 60 /modrá na bílé/ a odpovídající kvintesence /korálově červená/jsou tedy jedinými esencemi systému aura-soma, které díky své rozdílné barevnosti vyjadřují silnou polaritu jing - jang.

Dále se Kuan Jin přiřazuje fialová barva, jež asociuje s mistrem Saint Germaniem. Jde tu jak o úkoly Kuan Jin v novém věku, tak o jednu skrytou vazbu. Fialová barva totiž v jevištním umění odpovídá činohře či tanci. Kuan Jin ztělesňuje v této oblasti aspekt radosti a potěšení.zdroj: Daniela Schenker - Kuan Jin Bohyně soucitu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama